Strona główna
O nas
Przywództwo zboru
Pastor
Historia zboru
Misja na Litwie
Pastorskie pióro
Galeria
Miesięcznik PS
Publikacje
Audio
Wideo
Kontakt
Strona główna
Witaj!

Obojętnie czy jesteś człowiekiem wysoko postawionym, czy żyjesz ze zbierania puszek, w najlepszym przypadku pod koniec tego wieku umrzesz i będziesz musiał stanąć przed Bogiem. Dlatego w porę trzeba pomyśleć o tym, co dalej...? Czy wiesz, co trzeba robić, aby otrzymać żywot wieczny? Właśnie tym się zajmujemy!
 
 Tego, jak się dorobić albo wydać pieniądze, gdzie się ubezpieczyć, jak się wyleczyć, jak zrobić karierę albo gdzie się dobrze zabawić – dowiesz się z tysięcy innych stron. Naszą domeną jest nadchodzące Królestwo Boże.

Jeżeli chcesz żyć wiecznie – to zapraszamy! Nie usłyszysz u nas niczego, co miałoby na celu tylko to, aby poprawić Ci samopoczucie. Raczej nieraz zapłaczesz tu nad stanem swojej duszy i zostaniesz wezwany do odwrócenia się od swoich grzechów. Lecz jeżeli naprawdę staniesz się uczniem Jezusa, to w Twoim sercu zamieszka radość i pokój, a gdy wybije Twoja ostatnia godzina na tej ziemi - będziesz miał szeroko otwarte wejście do wiekuistego Królestwa Pana naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

 
Nabożeństwa i spotkania

Zapraszamy do sali zgromadzeń Zboru Centrum Chrześcijańskie NOWE ŻYCIE w Gdańsku przy ul. Droszyńskiego 28 [tuż obok dworca Gdańsk-Oliwa, od strony pętli autobusowej]


    
     w niedziele - godz. 10:00 [nabożeństwo]
     w środy - godz. 18:00 [wykład Pisma Świętego]

     Nabożeństwa niedzielne oraz wybrane kazania
     ze zboru NOWE ŻYCIE są emitowane
     w Radiu Pielgrzym.

     W każdą niedzielę o godz. 10:00 i 22:00 wystarczy
     kliknąć i posłuchać, co przeżywa nasz zbór.

 

 
Kto mądry niech słucha...
Z radością informujemy, że w dziale Audio oferujemy możliwość słuchania już całego Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu w przekładzie Biblii Warszawskiej. Oto, dla przykładu Przypowieści Salomona Kliknij:  Kto mądry niech słucha i pomnaża naukę, a rozumny niech zdobywa wskazówki [Prz 1,5].
 
Nowości na stronie
-> [15.04.2014] Nowy numer PS - marzec 2014

Poza powyższymi prawie każdego tygodnia aktualne nagrania kazań i nabożeństw ukazują się w działach Audio lub Wideo.
 

(C) 2001-2011 Centrum Chrześcijańskie NOWE ŻYCIE w Gdańsku